Szolgáltatásaink
  • egyéni és családi tanácsadás, konzultáció
  • csoportos konzultáció az amerikai  Minnesota modell szerint, hétfőn és kedden 15 órától 16 óráig
  •  információs telefonvonal
  • segítségnyújtás a szociális és/vagy egészségügyi szolgáltatások eléréséhez
  • közvetett megkereső munka
  • krízisintervenció
  • tűcsere
  • helyiség biztosítása az Alapítványtól függetlenül működő 12 lépéses önsegítő közösségek gyűlései számára (AA,ACA,Al-Anon,NA,OA)

Szolgáltatásaink igénybevétele ingyenes, anonim.

A Kiút Alapítványnál (Szeged, Becsei utca 3.) anonim önsegítő közösségekbe is van lehetőség bekapcsolódni.

A Kiút Alapítványnál gyűlést tartó 12 lépéses csoportok gyűléseinek időpontjai (Frissítve: 2024.02.06.)
Anonim Alkoholisták
  • hétfő, kedd
  • 18.00 - 19.00
Al-Anon (Családi-hozzátartozó csoport)
  • hétfő
  • 17.30 - 19.00
NA - Narcoticy Anonymous (Névtelen Drogfüggők)
  • vasárnap
  • 10.00 - 11.00
ACA (Alkoholista és más módon rosszul működő családokban felnőtt gyermekek)
  • péntek
  • 16.30 - 17.30

Ezek a csoportok az alapítványtól függetlenül működnek, szakember nincs jelen, a tagok mindegyike érintetett sorstárs.

Az önsegítő közösségek az ország több pontján működnek. Bővebb információhoz az alábbi oldalon juthat:

Alapítványunk természetéből adódóan feladatának tekinti a veszélyeztetett munkakörben dolgozók felvilágosítását a kémiai szerek - alkohol, gyógyszer, kábítószer - megengedett és káros használatáról. Ennek értelmében vállalatok, cégek, szervezetek is igénybe vehetik szolgáltatásainkat. Javasoljuk, hogy megadott elérhetőségeink valamelyikén vegyék fel velünk a kapcsolatot.